top of page

Oferta: rewia taneczna Tancerze.PL

program i struktura show  
możliwości Grupy Tanecznej, Tancerek i Par:

 

Proponujemy pokazy tańca na najwyższym poziomie, pokazy łączą latino, taniec towarzyski, balet klasyczny, jazz, taniec musicalowy i rewiowy - może być także akrobatyka. Możemy zaproponować show wokalno taneczne.

Cena jest uzależniona od ilości tancerzy. Efekt wow uzyskujemy już przy 5 osobach (w pokazach może brać minimum 3 osoby max 25.) Możemy zająć całą godzinę - lub prezentować wyjścia po 5-10 minut z przerwami na inne atrakcje.
 

W przypadku imprez tanecznych, możemy w elegancki sposób zaprosić gości na parkiet i poprowadzić taneczną część imprezy, takzwane Animacje Taneczne, mamy także fordanserki - czyli tańczące hostessy i fordanserów..


Możesz wybrać temat z bogatej
gotowej oferty 
ale wykonujemy też choreografie i programy na zamówienie

ZARYS PROGRAMU

Program taneczny jest zawsze szyty na miarę i dostosowany do wydarzenia. Prócz eventów firmowych, mamy specjalne oferty na urodziny i inne uroczystości, plenery i pikniki, imprezy klubowe tzw. Podesty, czy też imprezy dla dzieci
 

Nasze programy wieczorne zazwyczaj, w dowolnym temacie, sprawdzają się w następującym układzie:

 

- 3 - 6 wyjść (setów) taneczno-animacyjne, każde z nich to 10 - 30 minut programu, każde w innym kostiumie. Każdy set składa się z show tanecznego: 5 do 10 minut pokazu tańca na najwyższym poziomie oraz z "animacji" w skład, których wchodzi zaangażowanie publiczności do zabawy poprzez:  

- zaproszenia do wspólnego tańca (lub innych zabaw ruchowo - rytmicznych) do znanych i lubianych utworów, ew. tworzenie tanecznych korowodów, ew. warsztaty tańca (charlestona, swingu etc) na wesoło. Takie animacje prowadzą wszyscy tancerze, a jedna osoba jest z mikrofonem nagłownym

- konkursy taneczne,  i inne zabawy - np. Limbo

 

- na życzenie - artyści w strojach mogą witać gości przy wejściu na imprezę, co od razu wprowadza żywą dekorację i odpowiedni temat imprezy. Goście chętnie fotografują się z artystami - można wstawić ściankę z logo (jest to wliczone w moją wycenę)

 

Maksymalny czas do dyspozycji to 120 minut programu, w przypadku zamówienia tylko jednego setu (taniec + animacje) max czas to 45 minut.

 

Występujemy w formacjach żeńskich i mieszanych, jako rewia, ale także w parach. Na stałe trenuje u nas ok 25 osób - w tym 4 Panów.

Jeśli grupa jest mieszana , to zwykle przy 5 osobowym składzie może być 1 Pan, przy 7 osobach - 2 Panów. 3 osobowe składy są przeznaczone na kameralne imprezy lub o niewielki budżecie.  Do tego tematu zdecydowanie polecam opcję 5 tancerek + 2 Panów.

 

Dodatkowo, pierwszy set możemy wykonywać wśród stolików, powoli zmierzając na parkiet. Może być to w formie happeningu, możemy udawać kelnerów, krupierów i nagle zaczynamy tańczyć. To też jest w cenie - natomiast aby taki happening miał efekt zaskoczenia to nie możemy wcześniej witać gości

bottom of page